HAKKIMIZDA

 

Batıkent Nakliyat HakkımızdaHakkımızda

Batıkent Powertrans Nakliyat’ın Kurucusu; Muharrem Doğan Evden Eve Nakliyatta Uzun Yıllara Emek Vermiş İlk Batıkent Nakliyat Firmasını Ankara Sincan Plevne Mahallesine Kurarak Bugünlere Gelmiş Olan Büyük Bir Batıkent Evden Eve Nakliye Firması’dır. Taşımacılık Hayatında Ki Bu Yolculuğuna 2013 Yılında Sincanda Başlayan Ve Her Geçen Gün İstikrarlı Bir Şekilde Yoluna Devam Eden Batıkent Evden Eve Nakliyat www.batikentevdenevenakliyat.org İnternet Adresini Kurarak Sektörünün Önde Gelen Firmaları Arasında Yerini Aldı.

Kurulduğu Günden Bu Yana Geçen Zaman Zarfı İçerisinde Zahmetli; Çıraklık, Ustalık Dönemlerini Geçirdikten Sonra Çeşitli Ortaklıklarla İyi Bir Ticari Deneyimine Sahip Oldu. Çıraklık, Ustalık Ve Ortaklık Dönemlerinde Evden Eve , Şehir İçi , Şehirler Arası Nakliyat Ve Daha Bir Çok Firmalar İle Çalışarak Deneyimli Personel Kadrosuyla Sektöründe En İyisi Olma Yolunda Emin Adımlar Atarak Bu Günlere Ulaştı. Kurulduğu Günden Beri Müşteri Memnuniyetini Her Zaman Birinci Planda Tutan Batıkent Evden Eve Nakliyat; Faaliyetlerini Kalite, Güven, Sigortalı, Asansörlü, İstikrar Ve Güven Prensiplerinden Taviz Vermeden Sürdürmektedir.

Profesyonel Yönetim Kadrosu Ve Bünyesinde Çalıştırdığı Seçkin Personeliyle Özellikle Batıkent Asansörlü Taşımacılık, Batıkent Şehir İçi Nakliyat, Evden Eve Nakliyat Batıkent Ve Daha Bir Çok Nakliyat Üzerine Kapasitesini Geliştirmeye Başlayıp Kendi Sektöründe Lider Olma Yolunda Sağlam Ve Emin Adımlarla İlerlemektedir.

Teknoloji Ve Deneyimli İnsan Gücünün Birleşmesiyle Meydana Gelen Üstün Kaliteli Hizmeti Başta Türkiye Olmak Üzere Ankaranın Her Semtine Hizmet Vermekteyiz. Eryaman, Batıkent, Elvankent, Etimesgut, Bağlıca, Çayyolu, Bilkent, Ümitköt, Yaşamkent, Balgat, Dikmen, Çankaya, Pursaklar, Kayaş, Mamak, Abidinpaşa, Olmak Üzere Kendi Sektöründe Lider Ve Seçkin Firmalara İhraç Etme Yolunda Çalışmalarına Başladı. Batıkent Powertrans Nakliyat Ana Uğraşı Konusu Kurumsal Banka, Ofis, Biro, Hastane, Okul, Dershane, Kurum Taşıma Hizmeti Vermektedir.