«

»

Batıkent Asansörlü Nakliyat

Batıkentte Çakırlar Mahallesinde Yaşayan Değerli Müşterilerimiz Özellikle Yüksek Katlarda Oturan Veya Yüksek Kata Taşınmak İsteyen Vatandaşlar İçin Artık Batıkent Asansörlü Nakliyatta Düşünme Dönemi Bitti. Biz Asansörlü Aracımız İle Batıkent Asansörlü Nakliyat Sonunu Kökten Çözdük. Aracımız Teknolojik Donanımı İle 20. Kata Kadar Uzana Biliyor. 300 Kg. Luk Yükü Rahatlıkla Taşıyoruz. Batıkent Asansörlü Nakliyatın Faydaları Nelerdir.? Batıkent Asansörlü Nakliyat Batıkentte Asansör Bekleme Derdi Olmayacak. Asansör Beklerken Birden Batıkent Asansörlü Nakliyat Bire Fiyatlarınız Değişmeyecek.

Kiralık Asansörü Beklemek İle Geçen Zaman İsrafı Önlenecek. Kiralık Asansörden Kaynaklı Ortaya Çıkan Ektsra Artı Ücret Cebinizde Kalacak. Taşınmanız Daha Ekonomik Ve Daha Kısa Zamanda Üstelik Daha Güvenli Gerçekleşecek. Batıkentde Yaşayan Şehir İçinde Veya Şehirler Arası Taşınmak İsteyenler, Sizin İçin Ve Eşyalarınız İçin Güvenlik Önemli İse, O Zaman Önemli İse Profesyonellik Öneli İse Taşınmanın Ekonomik Olması Önemli İse Batıkent Asansörlü Nakliyatın Profesyonel Ekibi İle Tanışmalı Ve Asansörünü Mutlaka Görmelisiniz. Eşyalarınız Doğru Paketlendikten Sonra Asansörlü Ev Taşıma Sisteminde Eşyalarınızın Zarar Görmesi Minimilize Edilmektedir. İsterseniz 20. Katta Oturuyor Olun Veya 20. Kata Taşınıyor Olun Hiç Kaygılanmanıza Gerek Yok. Asansör Saniyeler İçerisinde Eşyalarınızı Nakliye Aracına İndirmeyi Veya Nakliye Aracından Evinize Çıkarmayı Başarmaktadır. Eşyalarınızın Paketlenmesi İçin İse Eşyalarınıza Özgü Ve Özel Paketleme Sistemi Kullanılmaktadır. Tekstil Ayrı, Beyaz Eşya Ayrı Kendine Özel, Mobilya Ayrı Kendine Özel, Kırılabilecek Cam Eşyalar Ayrı, Kendinize Özel Paketleme Sistemleri İle Paketlendikten Sonra İtina İle Asansöre Yüklenmektedir. Sonrası Asansörün Görevi En Güvenilir En Hızlı Şekilde Taşımak. Batıkent Asansörlü Nakliyatta Dikkat Edilecek Uyarılar.! Siteleri Gezindiğinizde Veya Telefon İle İrtibata Geçtiğiniz De Yada Görüştüğünüz De Hiç Firma Asansörü Olmadığını İfade Etmez. Peki Asansörü Olmayan Firma Sizin Asansör İhtiyacınızı Nasıl Çözüyor.?
Batıkent Kiralık Asansör Yöntemi İle Asansör Kiralıyor. Siz Belki Bunun Farkında Bile Olmuyorsunuz. Kiralık Asansörün Sizin İçin Riski Nedir.? Öncelikle Cebinizden Artı Ücret Çıkıyor. Bu En Baştan Zararlı Bir İştir. Sonrasında İse Kiralık Asansör Muhtemelen Zamanında Gelmiyor. Çünkü Başka Yerde Başkasının İşini Yapıyor. Henüz İşi Bitmemiş Oluyor. Siz Gergin Bir Şekilde Bekliyorsunuz. Bu Bekleme Halinin Ne Kadar Süreceğini Bilmiyorsunuz. “Yolda, Geldi Geliyor” Cevabını Bazen Saatlerce Bazen De Ertesi Güne Sarkacak Halde Duymaktan Gına Getiriyorsunuz. Batıkent Asansörlü Nakliyat Siz Anlaştığınız İçin Vazgeçemiyorsunuz. Eşyalarınız Paketlendiği İçin Evinizi Kullanamıyorsunuz. Birde Coğrafik Veya Mevsim Şartları Olumsuz İse, Perişan Bir Halde Kalıyorsunuz. Çaresizlik anları. Toplumun “Paramla Rezil Oldum” Deyişine Tamda Denk Düşen Durumlar. Asansör Eski İse Bakımsız İse Ortaya Çıkabilecek Güvenlik Sorununu Kestirmek İmkansız. Değil Eşya Güvenliği Can Güvenliği Dahi Tehlikeli Olabilmekte.
Nitekim Batıkentte 6. Kattan Çakılan Asansör Kazasında 2 Genç İnsan Hayatını Kaybetti. Batıkent Asansörlü Taşımacılığın Riskleri Sanıldığından Da Büyük. Güvenli Asansörlü Nakliyat Batıkentte Nasıl Olur.? Öncelikle Asansörün Firmaya Ait Olduğundan Emin Olmalısınız. Asansör Üzerinde Firma Logosu Mutlaka Olmalı. Firmanızdan Asansörün Kendilerine Ait Olup Olmadığını Mutlaka İkna Olacağınız Tarzda Teyit Ediniz. Asansör Güvenliğinden, Bakımından, Oparatüründen Emin Olmalısınız. Firmamız Batıkent Asansörlü Taşımacılık Batıkentte 20. Kata Uzanan 300 Kg. Yük Taşıyabilen, Profesyonel Oparatürü Olan Asansörümüzü Hizmetinize Sunduk, Hizmet Bizden Tercih Sizin Teşekkürler.